GA: Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla WMC Tech | Wojoweb Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla WMC Tech | Wojoweb

Case Study

Przygotowanie strony internetowej
dla WMC Tech

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest odnaleźć się firmie, która nie posiada własnej strony internetowej. Witryna powinna być skrojona na miarę, dopasowana do branży, w której obraca się przedsiębiorstwo, a przede wszystkim przygotowana w taki sposób, żeby wpasować się w potrzeby odbiorców.

Firma WMC Tech zgłosiła się do nas po pomoc, ponieważ potrzebowali strony, która będzie stanowić ich swoiste portfolio i umożliwi klientom szybkie nawiązanie kontaktu. Stworzyliśmy dla nich również autorską grafikę, a ich witryna jest dostępna w aż czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i ukraińskiej. Wszystko po to, aby w krótkim czasie dotrzeć do jak największego grona odbiorców.

Co ważne, firma działa w specyficznej branży, a więc zależało nam na tym, żeby informacje zostały przedstawione w jak najbardziej rzetelnej postaci. WMC Tech to producent maszyn oraz linii technologicznych dla branży paletowej, a więc w tym przypadku mamy do czynienia z wąskim gronem odbiorców.

Co udało się nam zrobić?

Dla przedsiębiorstw przygotowaliśmy czytelną witrynę z takimi zakładkami jak: „O firmie”, „Oferta”, „Badania i rozwój”, „Realizacje” oraz „Kontakt”. Użytkownikowi lądującymi na stronie głównej ukazuje się nowoczesna witryna z minimalistycznym designem, która gwarantuje czytelność informacji. Początkowo internauta może dowiedzieć się nieco więcej o firmie, informujemy go o historii powstawania, liniach technologicznych czy liczbie zatrudnianych pracowników.

Poniżej umieściliśmy mapę, na której znajdują się znaczniki. W ten sposób pokazaliśmy, że firma współpracuje również z zagranicznymi producentami palet z całej Europy. Oczywiście na samej dole strony znalazła się wizytówka z krótkimi informacjami o przedsiębiorstwie, zawiera adres, numer telefonu, a także mapkę dojazdu do siedziby firmy.

Wśród jednych z najważniejszych zakładek jest bez wątpienia „Oferta”. To właśnie tutaj umieściliśmy informacje o maszynach i liniach technologicznych, oferowanych przez firmę. Poza krótkimi opisami, znalazło się również miejsce na ich wizualizacje.

Firma chciała uzyskać możliwość stworzenia portfolio online. Projekty będą mogli umieszczać w zakładce „Realizacje”. Co ważne, będą mogli to zrobić zaledwie w ciągu chwili, ponieważ zadbaliśmy o to, żeby obsługa strony była prosta i intuicyjna.

Co zyskała firma WMC Tech?

Współpracę z każdą firmą, najpierw poprzedzamy skrupulatnym wywiadem i zawsze staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Tym razem również tak się stało, co potwierdzają słowa właściciela przedsiębiorstwa:
Proces projektowania i tworzenia strony internetowej przebiegł sprawnie. Sprecyzowaliśmy nasze wymagania, a Wojoweb bez trudu się z nich wywiązało.

Poza przejrzystą stroną internetową, która ułatwia przejrzenie oferty i nawiązanie kontaktu z firmą, przygotowaliśmy dla nich również spersonalizowane elementy brandingu. Mowa tutaj o papierowych wizytówkach, ulotkach czy teczkach. W tym przypadku zadbaliśmy o to, żeby całą szata graficzna była również spójna z tą, która znajduje się na stronie internetowej. Całość utrzymaliśmy w biało-niebieskiej kolorystyce.

Podobne

Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Bramle

Strona internetowa dla firmy stolarskiej wraz z autorskim kalkulatorem do wycen dla klientów

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej, wizytówki i logo dla firmy Na Miarę Mieszkania

Na polskim rynku jest wielu projektantów wnętrz, a więc konkurencja jest spora.
Aby wyróżnić się z tłumu najważniejsze, jest to, żeby zaprezentować się potencjalnym klientom z jak najlepszej strony.
Firma Na Miarę Mieszkania bardzo dobrze o tym wie, a więc postawiła na współpracę z Wojoweb w celu kompleksowej obsługi.

icon Czytaj dalej

Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Struct4.com

Wojoweb tworzy strony internetowe, które trafiają nie tylko do polskich, ale również zagranicznych kontrahentów. Jesteśmy na bieżąco z trendami, jakie pojawiają się na światowych rynkach, a więc oferowane przez nas rozwiązania są nowoczesne i intrygujące

icon Czytaj dalej

Porozmawiajmy

Jeśli masz pytania lub chcesz lepiej poznać naszą ofertę – zadzwoń lub napisz. Możesz też umówić się na spotkanie z nami przy przepysznej kawie.