GA: Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla kancelarii prawnej Michała Pankiewicza | Wojoweb Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla kancelarii prawnej Michała Pankiewicza | Wojoweb

Case Study

Przygotowanie strony internetowej dla kancelarii prawnej Michała Pankiewicza

Co powinno wyróżniać stronę internetową kancelarii prawnej? Profesjonalizm oraz rzetelność. Na pierwszy rzut oka musi ona wzbudzać zaufanie. To dlatego w takim przypadku istotne są nie tylko kwestie wizualne. Dla kancelarii prawnej Michała Pankiewicza przygotowaliśmy witrynę, która przyciąga uwagę, dzięki pięknym zdjęciom z Krakowa. To na tych elementach w pierwszej kolejności użytkownik skupia wzrok. Przewijając niżej stronę główną ukażą mu się kafelki ze specjalizacjami firmy, dzięki czemu dana osoba od razu dowiaduje się, czy oferta spełni jej oczekiwania.

U góry strony znajduje się przejrzyste menu z takimi zakładami jak: „Kancelaria”, „Prawnicy”, „Specjalizacje”, „Wycena” oraz „Kontakt”. Tuż obok umieściliśmy również numer telefonu, a także godziny otwarcia kancelarii. Witryna jest dostępna w dwóch wariantach językowych: polskim oraz angielskim.

Co udało się nam zrobić?

Na stronie głównej znajdują się kafelki ze specjalizacjami przedsiębiorstwa. Po najechaniu kursorem myszy są one podświetlane na ciemniejszy kolor. Dużym atutem jest hasłowe nawiązanie do oferty, a poniżej znajduje się kilka słów rozwinięcia, co ułatwia użytkownikom poruszanie się po stronie. Kiedy klient kliknie w „szczegóły” zostanie przeniesiony do podstrony „Specjalizacje”, gdzie są one szczegółowo wyjaśnione. Na samym dole strony głównej mieści się formularz kontaktowy, a także adres firmy, numer telefonu oraz adres mailowy.

W zakładce „Prawnicy” właściciel witryny przedstawił partnerów kancelarii, wraz ze zdjęciami, co wzbudza zaufanie u potencjalnych klientów. Dobrym krokiem było także przygotowanie zakładki „Wycena”, w której jasno określono zasady współpracy.

Co zyskała strona Michała Pankiewicza?

Przede wszystkim witryna jest czytelną wizytówką kancelarii, co przyciąga klientów i sprawia, że mogą oni znaleźć najważniejsze informacje na temat współpracy z prawnikami. W tym przypadku pierwsze skrzypce powinna grać rola informacyjna. To dlatego umieściliśmy na stronie formularz kontaktowy, a na samej górze numer komórkowy. Dla potencjalnych klientów jest to duże ułatwienie.

Podobne

Case study: Stworzenie strony internetowej dla The Code Brothers

Firmy IT niewątpliwie dziś podbijają polski rynek. W końcu to przyszłość!
Jednak trzeba przyznać, że wprost rosną jak grzyby po deszczu i jest ich coraz więcej. To dlatego te najlepsze powinny się wyróżnić, co nie zawsze jest tak łatwe.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla sklepu meblowego Ligrro

Firma Ligrro zyskała przede wszystkim profesjonalny wygląd, co jest ważne w przypadku sklepów internetowych, ponieważ jest to najlepsza zachęta dla użytkowników do zrealizowania zakupów. Poszczególne produkty są zaprezentowane przejrzyście, a duża liczba zdjęć sprawia, że potencjalni klienci dokładnie mogą przyjrzeć się poszczególnym meblom.

icon Czytaj dalej

Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Bogoria Residence

Kamienica o prestiżowej lokalizacji w sercu historycznego Krakowa zasługuje na wyjątkową stronę internetową, aby jak najwięcej osób mogło się o niej dowiedzieć.

icon Czytaj dalej

Porozmawiajmy

Jeśli masz pytania lub chcesz lepiej poznać naszą ofertę – zadzwoń lub napisz. Możesz też umówić się na spotkanie z nami przy przepysznej kawie.