GA: Blog - Ciekawe artykuły i Case Study - WojoWeb Blog - Ciekawe artykuły i Case Study - WojoWeb

Blog

Jak naprawić biały ekran śmierci WordPress?

Biały ekran śmierci WordPress to powszechne zjawiskowo. To najczęściej występujący błąd, a przy tym najtrudniejszy do rozwiązania. Pojawia się najczęściej w momencie, kiedy chcesz wprowadzić jakąś zmianę w witrynie, a po odświeżeniu strony wyświetla się właśnie biały ekran.

icon Czytaj dalej

Alexa Rank – co to, jak jest obliczany i jak sprawdzić?

Pozycjonowanie strony www to bardzo skomplikowany proces, który wymaga doświadczenia i posiadania odpowiednich umiejętności. Warto przy tym korzystać z narzędzi, które nas w tym wspierają i pomogą zagłębić się w statystyki, które są kluczowe w przypadku wyszukiwarki Google. Jednym z nich jest Alexa Rank, którymi dziś się przyjrzymy..

icon Czytaj dalej

5 darmowych pluginów reklamowych dla WordPress

Wiele stron internetowych zarabia dzięki reklamom. Warto zatem poświęcić chwilę na znalezienie najlepszej wtyczki, która ułatwi zarządzanie reklamami w WordPressie. W naszym artykule znajdziesz pięć darmowych, którym warto się przyjrzeć.

icon Czytaj dalej

SEO dla WordPress w praktyce. Kilka wskazówek dla początkujących 

Jeżeli chcesz zwiększyć szanse Twojej strony na sukces, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz tutaj kilka praktycznych wskazówek dotyczących SEO dla WordPress. To otworzy Ci oczy na wiele spraw.

icon Czytaj dalej

Branża nieruchomości nie jest nam obca

Od lat wspieramy firmy z branży nieruchomości, pomagając im zdobyć większe grono odbiorców. Tworzymy strony internetowe i robimy identyfikację wizualną dla pośredników nieruchomości, deweloperów, a także zarządców nieruchomościami. Poniżej przedstawiamy przykładowe firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

icon Czytaj dalej

Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Filar Nieruchomości

Branża nieruchomości cały czas się rozwija i dziś w dużej mierze przeniosła się do sieci. To właśnie online zainteresowani mogą przeglądać interesujące ich ogłoszenia i na podstawie zdjęć zdecydować, czy chcą zobaczyć lokal na żywo. Konkurencja na rynku jest spora, a więc bardzo istotne jest to, żeby zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z usług konkretnej firmy. Filar Nieruchomości potrzebowało witryny, która będzie prosta w obsłudze, a przy tym interesująca dla odbiorców.

icon Czytaj dalej

Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla kancelarii prawnej Michała Pankiewicza

Co powinno wyróżniać stronę internetową kancelarii prawnej? Profesjonalizm oraz rzetelność. Na pierwszy rzut oka musi ona wzbudzać zaufanie. To dlatego w takim przypadku istotne są nie tylko kwestie wizualne. Dla kancelarii prawnej Michała Pankiewicza przygotowaliśmy witrynę, która przyciąga uwagę, dzięki pięknym zdjęciom z Krakowa.

icon Czytaj dalej

Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla WMC Tech

Wojoweb tworzy strony internetowe, które trafiają nie tylko do polskich, ale również zagranicznych kontrahentów. Jesteśmy na bieżąco z trendami, jakie pojawiają się na światowych rynkach, a więc oferowane przez nas rozwiązania są nowoczesne i intrygujące

icon Czytaj dalej

Jak zoptymalizować WordPressa we własnym zakresie?

Zbudowanie własnej witryny w oparciu o WordPress jest świetnym wyborem również dla firm. Warto jednak pamiętać o tym, że stronę należy odpowiednio zoptymalizować, aby była przyjazna w odbiorze przez internautów. Dobra wiadomość jest taka, że możesz zrobić to we własnym zakresie. Zła, że jest to dość czasochłonne i wymagające. W artykule znajdziesz kilka przydatnych wskazówek.

icon Czytaj dalej

Najlepsze wtyczki WordPress. One na pewno Ci się przydadzą

System CMS WordPress cieszy się nieustającą popularnością. To rozwiązanie zyskało sympatię nie tylko polskich, ale również zagranicznych użytkowników. System daje szereg możliwości, jednak najpierw trzeba je poznać i dobrać te, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. W tym artykule przedstawiamy najlepsze wtyczki, bez których dziś trudno sobie wyobrazić WordPressa.

icon Czytaj dalej

Najważniejsze informacje o widżetach w WordPress

Widżety w WordPress są proste w użyciu i warto zastanowić się nad tym, czy te podstawowe są wystarczające dla Twojej strony internetowej. W artykule wyjaśniamy, czym są, a także w jakim celu się ich używa.

icon Czytaj dalej

Bieżąca aktualizacja wtyczek i środowiska WordPress

Na myśl o aktualizacji strony internetowej, wiele osób zalewa zimny pot. Obawiają się utraty danych czy ciągłości w funkcjonowaniu witryny. Na szczęście aktualizacja wtyczek i całego środowiska WordPress nie musi być stresująca. Podpowiadamy, jak bezpiecznie ją przeprowadzić.

icon Czytaj dalej

Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Struct4.com

Wojoweb tworzy strony internetowe, które trafiają nie tylko do polskich, ale również zagranicznych kontrahentów. Jesteśmy na bieżąco z trendami, jakie pojawiają się na światowych rynkach, a więc oferowane przez nas rozwiązania są nowoczesne i intrygujące

icon Czytaj dalej

Czym są wtyczki WordPress i jak je znaleźć?

WordPress w dużej mierze opiera się na wtyczkach, które dodają nowe funkcjonalności, a także rozbudowują te, które już istnieją. To przede wszystkim nowe możliwości, które usprawnią funkcjonowanie Twojej witryny.

icon Czytaj dalej

Użytkownicy w WordPress. Najważniejsze informacje w jednym miejscu

Jeżeli prowadzisz stronę postawioną na WordPress lub planujesz ją założyć, powinieneś pochylić się nad kwestią użytkowników. Kim są, jak nadawać im uprawnienia i role? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

icon Czytaj dalej