GA: Blog - Ciekawe artykuły i Case Study - WojoWeb

Blog

Jak przygotować się do stworzenia strony internetowej?

Dobrze przygotowana strona internetowa to element marketingu, którego nie można pominąć. To tak naprawdę wizytówka każdej firmy, a więc w dzisiejszych czasach stworzenie witryny jest absolutną koniecznością. A jak przygotować się do jej zrobienia? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.

icon Czytaj dalej

Gotowy szablon czy autorska grafika? Co wybrać na swoją stronę internetową?

Strona internetowa to najlepszy sposób na to, żeby wyróżnić się na rynku, niezależnie od branży, w której się obracasz. Konkurencja jest jednak spora, a więc warto postawić na oryginalność.

icon Czytaj dalej

Case study: Przygotowanie strony internetowej dla Evernis

Dla firmy Evernis przygotowaliśmy stronę internetową z funkcją sklepu, która umożliwia szybkie zrealizowanie każdego zamówienia.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla The Code Brothers

Firmy IT niewątpliwie dziś podbijają polski rynek. W końcu to przyszłość!
Jednak trzeba przyznać, że wprost rosną jak grzyby po deszczu i jest ich coraz więcej. To dlatego te najlepsze powinny się wyróżnić, co nie zawsze jest tak łatwe.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej, wizytówki i logo dla firmy Na Miarę Mieszkania

Na polskim rynku jest wielu projektantów wnętrz, a więc konkurencja jest spora.
Aby wyróżnić się z tłumu najważniejsze, jest to, żeby zaprezentować się potencjalnym klientom z jak najlepszej strony.
Firma Na Miarę Mieszkania bardzo dobrze o tym wie, a więc postawiła na współpracę z Wojoweb w celu kompleksowej obsługi.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla restauracji Pod Leliwą

Branża gastronomiczna w Krakowie jest bardzo rozwinięta, a więc wybicie się na tle konkurencji to trudny orzech do zgryzienia. Restauracja pod Lewiwą zyskała przejrzystą stronę z łatwą nawigacją, która zachęca potencjalnych gości do odwiedzenia ich lokalu. Kolorowe, poruszające się zdjęcia, a także spacer po restauracji sprawiają, że witryna jest nowoczesna, przyciąga uwagę, a użytkownicy zostają na niej na dłużej.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla sklepu meblowego Ligrro

Firma Ligrro zyskała przede wszystkim profesjonalny wygląd, co jest ważne w przypadku sklepów internetowych, ponieważ jest to najlepsza zachęta dla użytkowników do zrealizowania zakupów. Poszczególne produkty są zaprezentowane przejrzyście, a duża liczba zdjęć sprawia, że potencjalni klienci dokładnie mogą przyjrzeć się poszczególnym meblom.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla Zagórscy Nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości jest dziś bardzo intratnym zajęciem, jednak konkurencja w tej branży rośnie jak grzyby po deszczu. Firma Zagórscy Nieruchomości przede wszystkim wyróżniła się na tle konkurencji, dzięki intuicyjnej i nowoczesnej stronie internetowej. W tym przypadku absolutnie kluczowa jest wyszukiwarka nieruchomości, która znacznie usprawnia poszukiwania wśród konkretnych ofert.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla ZDWK

Strona Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie była już przestarzała, przez co użytkownicy niechętnie ją odwiedzali. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie zyskał przede wszystkim nowocześniejszą stronę, która nie zniechęca użytkowników do jej eksplorowania. Jest przyjazna i sprawia, że chętnie się na nią wraca. Dużym atutem jest wyszukiwarka informacji, która znajduje się na samej górze witryny i umożliwia sprawniejsze znalezienie interesujących konkretnego użytkownika danych, co ma spore znaczenie w przypadku tego typu instytucji publicznych.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla BLUR Body Lounge

BLUR Body Lounge to gabinet kosmetyczny tworzony z pasją i zamiłowaniem do piękna. Zatrudnia jednie wykwalifikowany i doświadczony personel, dzięki czemu świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie.

icon Czytaj dalej

Hosting Thecamels – wszystko, co warto o nim wiedzieć

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy internet bez usług hostingowych i serwerowych. Sporą popularnością cieszy się firma Thecamels, która oferuje całe spektrum tego typu działać. Są to nie tylko hostingi współdzielone, ale również domeny, certyfikaty SSL czy serwery VPS. Co jeszcze warto wiedzieć o hostingu?

icon Czytaj dalej

Regulamin sklepu internetowego – czy to konieczność? Jak go stworzyć?

To kwestia, której nie warto pomijać, aby nie spotkać się w przyszłości z problemami prawnymi. Regulamin sklepu internetowego jest absolutną koniecznością. Jak zatem go stworzyć i co powinno się w nim znaleźć?

icon Czytaj dalej

Czym jest subskrypcja i dlaczego warto zaoferować ją klientom oraz odbiorcom?

Każda firma, która buduje własną markę chce zbudować też lojalną społeczność. Stali klienci są tym ogniwem, które zapewnia biznesowi ciągłość oraz rozwój. Dobrze więc, aby byli informowani o zmianach, nowościach lub, aby po prostu – przypominać im o swoim istnieniu. Po to jest subskrypcja.

icon Czytaj dalej

WordPress CMS – to warto wiedzieć

System CMS WordPress nie bez przyczyny jest doceniany na całym świecie. To bardzo wygodne narzędzie, które umożliwia prowadzenie strony internetowej osobom prywatnym oraz firmom. Co warto o nim wiedzieć?

icon Czytaj dalej

Rebranding – czym jest, kiedy i jak go przeprowadzić?

Gdy firma istnieje na rynku od wielu lat, nieustannie się rozwija i odnosi kolejne sukcesy, powinna też nadążać za duchem zmieniających się czasów. Wiele zmienia się w konkretnych branżach, modyfikacjom ulega asortyment, język, prezentacja graficzna konkretnej marki.

icon Czytaj dalej