GA: Blog | Wojoweb

Blog

Gotowy szablon czy autorska grafika? Co wybrać na swoją stronę internetową?

Strona internetowa to najlepszy sposób na to, żeby wyróżnić się na rynku, niezależnie od branży, w której się obracasz. Konkurencja jest jednak spora, a więc warto postawić na oryginalność.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla The Code Brothers

Firmy IT niewątpliwie dziś podbijają polski rynek. W końcu to przyszłość!
Jednak trzeba przyznać, że wprost rosną jak grzyby po deszczu i jest ich coraz więcej. To dlatego te najlepsze powinny się wyróżnić, co nie zawsze jest tak łatwe.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej, wizytówki i logo dla firmy Na Miarę Mieszkania

Na polskim rynku jest wielu projektantów wnętrz, a więc konkurencja jest spora.
Aby wyróżnić się z tłumu najważniejsze, jest to, żeby zaprezentować się potencjalnym klientom z jak najlepszej strony.
Firma Na Miarę Mieszkania bardzo dobrze o tym wie, a więc postawiła na współpracę z Wojoweb w celu kompleksowej obsługi.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla restauracji Pod Leliwą

Branża gastronomiczna w Krakowie jest bardzo rozwinięta, a więc wybicie się na tle konkurencji to trudny orzech do zgryzienia. Restauracja pod Lewiwą zyskała przejrzystą stronę z łatwą nawigacją, która zachęca potencjalnych gości do odwiedzenia ich lokalu. Kolorowe, poruszające się zdjęcia, a także spacer po restauracji sprawiają, że witryna jest nowoczesna, przyciąga uwagę, a użytkownicy zostają na niej na dłużej.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla sklepu meblowego Ligrro

Firma Ligrro zyskała przede wszystkim profesjonalny wygląd, co jest ważne w przypadku sklepów internetowych, ponieważ jest to najlepsza zachęta dla użytkowników do zrealizowania zakupów. Poszczególne produkty są zaprezentowane przejrzyście, a duża liczba zdjęć sprawia, że potencjalni klienci dokładnie mogą przyjrzeć się poszczególnym meblom.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla Zagórscy Nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości jest dziś bardzo intratnym zajęciem, jednak konkurencja w tej branży rośnie jak grzyby po deszczu. Firma Zagórscy Nieruchomości przede wszystkim wyróżniła się na tle konkurencji, dzięki intuicyjnej i nowoczesnej stronie internetowej. W tym przypadku absolutnie kluczowa jest wyszukiwarka nieruchomości, która znacznie usprawnia poszukiwania wśród konkretnych ofert.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla ZDWK

Strona Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie była już przestarzała, przez co użytkownicy niechętnie ją odwiedzali. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie zyskał przede wszystkim nowocześniejszą stronę, która nie zniechęca użytkowników do jej eksplorowania. Jest przyjazna i sprawia, że chętnie się na nią wraca. Dużym atutem jest wyszukiwarka informacji, która znajduje się na samej górze witryny i umożliwia sprawniejsze znalezienie interesujących konkretnego użytkownika danych, co ma spore znaczenie w przypadku tego typu instytucji publicznych.

icon Czytaj dalej

Jak powinna wyglądać strona internetowa w branży budowlanej?

Każda branża charakteryzuje się własną specyfiką. Chodzi tu nie tylko o usługi lub produkty, które sprzedaje, ale także o grupę klientów docelowych. Oni zwracają uwagę na konkretne aspekty związane z działalnością.

icon Czytaj dalej

Jak powinna wyglądać strona biura nieruchomości?

Dziś poszukując nowego lokum, pierwsze kroki kierujemy właśnie do internetu. To w sieci szukamy ofert sprzedaży zarówno nowych mieszkań i domów, jak i tych z rynku wtórnego.

icon Czytaj dalej

Prowadzisz firmę, zajmującą się księgowością? Zadbaj o swoją stronę internetową!

Wbrew powszechnej opinii, nie wszystko przeniosło się na portale społecznościowe. Nadal podstawowych informacji na temat każdej firmy wyszukujemy poprzez Google.

icon Czytaj dalej

Branża finansowa/kredytowa – jak powinna wyglądać strona internetowa Twojej firmy?

Niewiele osób o tym wie, ale każda branża ze względu na swoją specyfikę potrzebuje zupełnie innego programowania strony internetowej.

icon Czytaj dalej

Stwórz idealną stronę internetową dla firmy transportowej

Branża transportowa nieustannie ewoluuje, zmienia się, rozrasta. To nie tylko zasługa kontaktów biznesowych, ale i coraz to nowszych możliwości motoryzacyjnych. Eksperci tworzą środki transportu, które emitują coraz mniej substancji szkodliwych, mniej palą, są niemal niezawodne.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla BLUR Body Lounge

BLUR Body Lounge to gabinet kosmetyczny tworzony z pasją i zamiłowaniem do piękna. Zatrudnia jednie wykwalifikowany i doświadczony personel, dzięki czemu świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie.

icon Czytaj dalej

Strona internetowa dla gabinetu psychologicznego. O tych szczegółach warto pamiętać!

Coraz więcej osób chętnie korzysta z usług psychologów. Gabinetów psychologicznych jest jednak sporo, a profesjonalnie przygotowana strona internetowa jest najlepszym sposobem na to, żeby przedstawić swoją ofertę pacjentom.

icon Czytaj dalej

Strona internetowa dla branży gastronomicznej. Czego nie może na niej zabraknąć?

Branża gastronomiczna jest świetnie rozbudowana w naszym kraju. To dlatego warto poświęcić szczególną uwagę stronie internetowej. W jaki sposób ją stworzyć i czego nie może na niej zabraknąć?

icon Czytaj dalej