GA: Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Bogoria Residence | Wojoweb Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Bogoria Residence | Wojoweb

Case Study

Przygotowanie strony internetowej dla Bogoria Residence

Kamienica o prestiżowej lokalizacji w sercu historycznego Krakowa zasługuje na wyjątkową stronę internetową, aby jak najwięcej osób mogło się o niej dowiedzieć.

Zadbaliśmy o to, żeby tak się stało, tworząc dla firmy ARK Nieruchomości, a dokładniej dla kamienicy Bogoria Residence, witrynę, która przyciąga wzrok i pozostaje w pamięci na dłużej. Tutaj funkcjonalność musiała połączyć się z wysokim poczuciem estetyki. W końcu sam remont kamienicy oraz prace konserwatorskie trwały ponad trzy lata, aby całość znów prezentowała się zjawiskowo.

W trakcie naszych prac skupiliśmy się na tym, żeby każdy użytkownik mógł bez najmniejszych trudność znaleźć na stronie internetowej https://senacka6.pl/ informacje, które są dla niego istotne. Udało się nam to, dzięki przejrzystemu menu, które znajduje się na samej górze. W przypadku tego projektu nie mogło zabraknąć pięknych zdjęć, prezentujących wnętrza zabytkowej kamienicy, a więc skupiliśmy się na tym, żeby je odpowiednio wyeksponować.

Co udało się nam zrobić?

Wchodząc na stronę główną, użytkownikowi rzucają się w oczy piękne zdjęcia nowoczesnych wnętrz, znajdujących się w zabytkowej kamienicy.

To tutaj zaprezentowaliśmy historię budynku. Skupiliśmy się również na fotografiach, proponując internautom przejrzenie bogatej galerii, prezentującej ten zabytkowy budynek z tarasem widokowym.

Strona główna została podzielona na bloki, dzięki czemu użytkownik może łatwo i szybko skontaktować się z przedstawicielami Bogoria Residence. Na samym dole strony głównej (ale również każdej z podstron) znajduje się bowiem formularz kontaktowy, adres siedziby firmy, a także numery telefonów.

Na górze znajduje się łatwe w nawigacji menu. Po kliknięciu w hiperłącze, użytkownik przenosi się na jedną z podstron: „O inwestycji”, „Apartamenty”, „Lokale”, „Historia”, „Lokalizacja”, a także „Kontakt”. W ten sposób zainteresowane osoby mogą znaleźć, np. przejrzystą listę apartamentów, przygotowaną w formie tabeli. To tam można znaleźć informacje na temat numeru lokalu albo apartamentu, poziomu, powierzchni oraz jego statusu.
W przypadku tej strony internetowej, kluczową rolę gra zakładka „Historia”.

To właśnie ona zachęca potencjalnych klientów do bliższego zapoznania się z Bogoria Residence. Podczas tworzenia projektu, zadbaliśmy o to, żeby internauci mogli nie tylko poczytać na ten temat, ale również zobaczyć dawne zdjęcia, rozbudzające wyobraźnię. Z kolei w zakładce „Lokalizacja” nie mogło zabraknąć przejrzystej mapki, która poprowadzi zainteresowanych do obiektu.

Co zyskała firma Bogoria?

Firma ARK Nieruchomości zyskała stronę internetową, która umożliwiła im rozpoczęcie sprzedaży lokali i apartamentów przy ul. Senackiej 6 w Krakowie. Nowoczesna i przejrzysta witryna zagwarantowała im zainteresowanie potencjalnych klientów, a przede wszystkim możliwość umieszczenia w sieci opisów
oraz zdjęć nieruchomości.

Klientka chwali przede wszystkim projekt graficzny: „Zaproponowane rozwiązania graficzne ściśle odzwierciedlały to, czego oczekiwałam. Wyzwania, które były, udało się nam wspólnymi siłami doprowadzić do końca. Efekt jest bardzo zadowalający”.

Przede wszystkim firma jest zadowolona z szybkiego i sprawnego kontaktu z naszą firmą: „Panowie skutecznie doradzą i przeprowadzą cały proces realizacji strony”. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy rozmowę i skrupulatny wywiad z klientem.

Podobne

Case study: Stworzenie strony internetowej dla Zagórscy Nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości jest dziś bardzo intratnym zajęciem, jednak konkurencja w tej branży rośnie jak grzyby po deszczu. Firma Zagórscy Nieruchomości przede wszystkim wyróżniła się na tle konkurencji, dzięki intuicyjnej i nowoczesnej stronie internetowej. W tym przypadku absolutnie kluczowa jest wyszukiwarka nieruchomości, która znacznie usprawnia poszukiwania wśród konkretnych ofert.

icon Czytaj dalej

Case study: Przygotowanie strony internetowej dla Evernis

Dla firmy Evernis przygotowaliśmy stronę internetową z funkcją sklepu, która umożliwia szybkie zrealizowanie każdego zamówienia.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej, wizytówki i logo dla firmy Na Miarę Mieszkania

Na polskim rynku jest wielu projektantów wnętrz, a więc konkurencja jest spora.
Aby wyróżnić się z tłumu najważniejsze, jest to, żeby zaprezentować się potencjalnym klientom z jak najlepszej strony.
Firma Na Miarę Mieszkania bardzo dobrze o tym wie, a więc postawiła na współpracę z Wojoweb w celu kompleksowej obsługi.

icon Czytaj dalej

Porozmawiajmy

Jeśli masz pytania lub chcesz lepiej poznać naszą ofertę – zadzwoń lub napisz. Możesz też umówić się na spotkanie z nami przy przepysznej kawie.