GA: Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Struct4.com | Wojoweb Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Struct4.com | Wojoweb

Case Study

Przygotowanie strony internetowej dla Struct4.com

Wojoweb tworzy strony internetowe, które trafiają nie tylko do polskich, ale również zagranicznych kontrahentów. Jesteśmy na bieżąco z trendami, jakie pojawiają się na światowych rynkach, a więc oferowane przez nas rozwiązania są nowoczesne i intrygujące

To dlatego bez nawet najmniejszych obaw zgłosiła się do na firma Struct4, która potrzebowała strony internetowej w języku angielskim. Klientowi zależało na tym, żeby witryna była przejrzysta i od razu kojarzyła się z oferowanymi usługami. To dlatego postawiliśmy na nowoczesny design, głęboką, a przy tym prostą grafikę, a także minimalistyczne, geometryczne bloki, w których znajduje się tekst oraz zdjęcia.

Na górze strony umieściliśmy przejrzyste menu składające się z takich zakładek jak: usługi, studium przypadku, o nas oraz kontakt. Jak klient sam podkreślił: „W realizacji najważniejsza była dla nas przejrzystość informacji i dotarcie do jeszcze większej liczby nowych klientów”. To postawiliśmy sobie za cel podczas tworzenia tego projektu.

Co udało się nam zrobić?

Wiedząc o oczekiwaniach klienta, a także zdając sobie sprawę z nietypowej specyfikacji branży, postawiliśmy na design, który na pierwszy rzut oka kojarzy się z nowoczesnymi technologiami. Biel i granat to kontrastujące ze sobą kolory, idealnie pasujące do geometrycznego logo, a także charakteru całej firmy.

Na stronie głównej użytkownik od razu widzi krótką notkę na temat firmy, dzięki czemu może dowiedzieć się nieco więcej na temat przedsiębiorstwa. W tym bloku znajduje się również odnośnik do podstrony, gdzie czeka na niego jeszcze więcej informacji na ten temat.

Poniżej znajduje się blok poświęcony usługom. Wykorzystaliśmy prostokątne kafle z czytelnymi hasłami. Po najechaniu kursorem myszy na dany czworokąt, podświetla się on. Na granatowym tle pojawia się krótki opis konkretnej usługi.

Właścicielowi zależało na tym, aby przedstawić opinie swoich klientów. To dobry ruch, ponieważ zachęca potencjalnych zainteresowanych do nawiązania kontaktu, a następnie poznania oferty i oczywiście zdecydowanie się na współpracę z przedsiębiorstwem. Po kliknięciu w konkretny przypadek, użytkownik witryny jest przenoszony na podstronę poświęconą danemu  przypadkowi.

Oczywiście już na stronie głównej znajduje się formularz kontaktowy, który ułatwia komunikację na linii pracownik – zainteresowany. Tuż obok mieści się adres przedsiębiorstwa, co istotnie uwiarygadnia firmę w oczach potencjalnych klientów.

Co zyskała firma Struct4?

Klient ma jasno sprecyzowany cel. Chodziło o uzyskanie przejrzystej i jasnej dla użytkowników witryny, która doskonale sprawdzi się w szczególności w kontekście nowych osób, które wcześniej nie współpracowały z właścicielem.

Przechodząc do zakładki „kontakt”, odbiorcy rzuca się w oczy nie tylko krótki opis firmy, ale przede wszystkim dane w liczbach, które najlepiej działają na wyobraźnię. Pokrótce można dowiedzieć się m.in., ile projektów zrealizowała firma czy z iloma ekspertami współpracuje.

To dlatego postanowiliśmy wykorzystać sprawdzone, a przy tym też zgodne z obecnymi trendami rozwiązania. Strona jest nowoczesna i minimalistyczna, a przy tym bardzo intuicyjna w obsłudze. Każdy potencjalny klient może szybko i łatwo nawiązać kontakt z administratorem, dzięki wygodnemu formularzowi kontaktowemu.

Podobne

Case study: Stworzenie strony internetowej dla The Code Brothers

Firmy IT niewątpliwie dziś podbijają polski rynek. W końcu to przyszłość!
Jednak trzeba przyznać, że wprost rosną jak grzyby po deszczu i jest ich coraz więcej. To dlatego te najlepsze powinny się wyróżnić, co nie zawsze jest tak łatwe.

icon Czytaj dalej

Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Aleet

Firma Aleet stworzyła wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które odmieniło działanie wielu przedsiębiorstw w Polsce i nie tylko. Mieli doskonały produkt, brakowało im tylko jednego – sprawdzonego sposobu na zaprezentowanie go zainteresowanym.

icon Czytaj dalej

Case study: Przygotowanie strony internetowej dla Evernis

Dla firmy Evernis przygotowaliśmy stronę internetową z funkcją sklepu, która umożliwia szybkie zrealizowanie każdego zamówienia.

icon Czytaj dalej

Porozmawiajmy

Jeśli masz pytania lub chcesz lepiej poznać naszą ofertę – zadzwoń lub napisz. Możesz też umówić się na spotkanie z nami przy przepysznej kawie.