GA: Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Aleet | Wojoweb Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Aleet | Wojoweb

Case Study

Przygotowanie strony internetowej dla Aleet

Kontrola procesów transportowych jeszcze nigdy nie była tak łatwa.

Firma Aleet stworzyła wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które odmieniło działanie wielu przedsiębiorstw w Polsce i nie tylko. Mieli doskonały produkt, brakowało im tylko jednego – sprawdzonego sposobu na zaprezentowanie go zainteresowanym. Potrzebowali zatem przejrzystej strony internetowej, która przy tym będzie na tyle nowoczesna, że zwróci uwagę potencjalnych klientów. To dlatego zwrócili się do nas po pomoc, a my chętnie podjęliśmy się zrealizowania projektu.

Właścicielom zależało na tym, żeby produkty zostały przedstawione w sposób czytelny i atrakcyjny. Miały przyciągać uwagę. Przygotowaliśmy projekt i realizację strony aleet.co, która już na pierwszy rzut oka zachęca
do dalszej eksploracji.

Stworzyliśmy przejrzyste i intuicyjne menu, znajdujące się na górze strony, a także infografiki na stronie głównej, które objaśniają profil działalności przedsiębiorstwa. Odnośniki pozwalają przenieść się użytkownikom do dedykowanych podstron. Jak przyznała sama klientka, realizacja wiązała się
z pewnymi wyzwaniami: „Musieli jak najprościej przedstawić i opisać nasze produkty, a także przygotować skalowalny wygląd strony na wszystkie urządzenia mobilne. Na szczęście projekt udało się pomyślnie zrealizować”.

Co udało się nam zrobić?

Zależało nam na tym, żeby strona była przejrzysta i jak najbardziej czytelna dla internautów.

Zależało nam na tym, żeby strona była przejrzysta i jak najbardziej czytelna dla internautów. To dlatego na stronie głównej stworzyliśmy bloki, w których klient opisał korzyści płynące ze współpracy z nimi, a przede wszystkim skupił się na oferowanych produktach. To infografiki przyciągają największą uwagę, a dzięki skrótowym hasłom, przekaz jest jasny i czytelny. Z poszczególnych bloków można się przenieść na dedykowane pod zakładki, dzięki czemu zainteresowane osoby mogą poszerzyć swoją wiedzę na dany temat.

Na samym dole strony znajduje się odnośnik do zakładki „Kontakt”. To tutaj mieści się przejrzysty formularz, który można wypełnić, aby uzyskać odpowiedź na konkretne pytanie.

W górnym menu przygotowaliśmy odnośniki do poszczególnych zakładek, dedykowanych danym produktom. Poszczególne platformy są skrupulatnie opisane oraz urozmaicone zdjęciami, obrazującymi ich interfejs. Zadbaliśmy również o to, żeby zainteresowane osoby mogły w dowolnym momencie skorzystać z „Centrum wiedzy”, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W przypadku takiego profilu działalności jest to konieczne, bo znacznie ułatwia kontakt z potencjalnym klientem.

Właścicielom witryny zależało również na stworzeniu zakładki „Kariera”. To tutaj regularnie publikują oni nowe oferty pracy. Co ważne, kandydaci mogą szybko i wygodnie wysyłać swoje CV w wersji PDF, co usprawnia cały proces rekrutacyjny.

Podstrona „Demo” odsyła do wygodnego formularza, a po zaznaczeniu określonych pól i wypełnieniu formularza, klient prześle zgłoszenie do przedstawicieli firmy, którzy następnie się z nim skontaktują.

Co zyskała firma Aleet?

Klienci mieli w głowie pomysł, który nam udało się zrealizować w wersji 1:1.

Co ważne, zaproponowaliśmy również kilka wygodnych rozwiązań, dzięki czemu teraz strona nie tylko dobrze się prezentuje, ale również jest funkcjonalna. Zaproponowaliśmy moduł WPML, dzięki czemu witrynę mogą śledzić również anglojęzyczni użytkownicy.

Stronę można dowolnie edytować i urozmaicać, dostosowując do bieżących oczekiwań użytkowników. A administratorzy mają już na to plan: „Myślimy nad stworzeniem dodatkowej strony, która mogłaby przekierowywać do naszych platform do optymalizacji floty. Klient mógłby sam przetestować wersję próbną i ją ocenić”.

Przejrzysta, funkcjonalna oraz nowoczesna strona internetowa przyciąga zainteresowanie internautów, a przede wszystkim przedstawia zainteresowanym produkty firmy w sposób jasny i rzetelny

Podobne

Case study: Stworzenie strony internetowej dla The Code Brothers

Firmy IT niewątpliwie dziś podbijają polski rynek. W końcu to przyszłość!
Jednak trzeba przyznać, że wprost rosną jak grzyby po deszczu i jest ich coraz więcej. To dlatego te najlepsze powinny się wyróżnić, co nie zawsze jest tak łatwe.

icon Czytaj dalej

Case study: Stworzenie strony internetowej dla Zagórscy Nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości jest dziś bardzo intratnym zajęciem, jednak konkurencja w tej branży rośnie jak grzyby po deszczu. Firma Zagórscy Nieruchomości przede wszystkim wyróżniła się na tle konkurencji, dzięki intuicyjnej i nowoczesnej stronie internetowej. W tym przypadku absolutnie kluczowa jest wyszukiwarka nieruchomości, która znacznie usprawnia poszukiwania wśród konkretnych ofert.

icon Czytaj dalej

Case Study: Przygotowanie strony internetowej dla Struct4.com

Wojoweb tworzy strony internetowe, które trafiają nie tylko do polskich, ale również zagranicznych kontrahentów. Jesteśmy na bieżąco z trendami, jakie pojawiają się na światowych rynkach, a więc oferowane przez nas rozwiązania są nowoczesne i intrygujące

icon Czytaj dalej

Porozmawiajmy

Jeśli masz pytania lub chcesz lepiej poznać naszą ofertę – zadzwoń lub napisz. Możesz też umówić się na spotkanie z nami przy przepysznej kawie.