GA: Branża nieruchomości nie jest nam obca | Wojoweb Branża nieruchomości nie jest nam obca | Wojoweb

Branża nieruchomości nie jest nam obca

Od lat wspieramy firmy z branży nieruchomości, pomagając im zdobyć większe grono odbiorców. Tworzymy strony internetowe i robimy identyfikację wizualną dla pośredników nieruchomości, deweloperów, a także zarządców nieruchomościami. Poniżej przedstawiamy przykładowe firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Pośrednicy nieruchomości

Dobrze rozumiemy rynek nieruchomości, a badając potrzeby firm obracających się w tym obszarze, zrozumieliśmy, że ich grupa docelowa przede wszystkim oczekuje przejrzystości. To oznacza, że strony internetowe, które tworzymy dla pośredników nieruchomości mają być na tyle, ile to możliwe minimalistyczne. Dziś użytkownicy sieci nie mają zbyt wiele czasu, a więc chcą otrzymywać informacje w skondensowanej formie. Dbamy zatem o to, żeby w witrynie znalazło się miejsce na takie zakładki jak: sprzedaż czy wynajem. To właśnie w nich odbiorcy mogą znaleźć funkcjonalną wyszukiwarkę nieruchomości. W zależności od potrzeb firmy, możemy w niej umieścić wyszukiwanie po m.in. rodzaju transakcji, typie nieruchomości, lokalizacji, cenie czy powierzchni. Tego typu kwestie ustalamy z klientem zawsze indywidualnie, spełniając jego oczekiwania, a przede wszystkim wsłuchując się w potrzeby i ofertę przedsiębiorstwa.

Strony internetowe pośredników nieruchomości muszą także umożliwiać łatwe i szybkie nawiązanie kontaktu z przedstawicielem. To dlatego na takich witrynach umieszczamy w widocznym miejscu formularz kontaktowy, ale też bezpośredni numer telefonu, który najczęściej jest przypięty na stałe tuż obok zakładek w menu.

Wypełnij brief

Chcemy też, aby firma wzbudzała zaufanie w potencjalnych klientach, a więc nie pomijamy zakładki „O nas”, w której firma powinna umieścić podstawowe informacje na temat swojej działalności. Przez lata stworzyliśmy m.in. strony dla takich firm jak:

zagorscy.com.pl

filarnieruchomosci.com.pl

homeinholland.nl

lawestates.eu

Jak widać, każda z tych stron zawiera podobne funkcjonalności, ale mimo wszystko bardzo się one od siebie różnią. Zadbaliśmy o to, aby każda witryna miała swój oryginalny charakter, co umożliwiła nam grafika dostosowana do indywidualnych potrzeb.

 

Wiemy też, jak istotne jest wyróżnienie się na rynku nieruchomości, kiedy konkurencja jest tak duża. Tworząc identyfikację wizualną, możemy przygotować indywidualne logo, ulotki i wizytówki czy cały layout strony internetowej. Warto pamiętać, że tego typu działania to inwestycja na długie lata, ponieważ identyfikację robi się bardzo rzadko, za to pozwala ona firmie wybić się na rynku i sprawia, że konsumenci kojarzą marką z określonymi kolorami, grafiką czy logo. Identyfikację wizualną przygotowaliśmy m.in. dla:

Zagórscy Nieruchomości

Kushman Properties

Wypełnij brief

Firmy deweloperskie

Co ma największe znaczenie dla deweloperów? Możliwość pokazania ich projektów odbiorcom. To dlatego strona internetowa tego typu firmy powinna być swoim portfolio. Współpracując z deweloperami, dbamy o to, żeby witryna została wyposażona w łatwe w nawigacji menu, które umożliwia szybkie przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi zakładami.

Oczywiście w takim przypadku nie może zabraknąć zdjęć. W końcu firma chce pochwalić się swoimi realizacjami. To dlatego na stronie internetowe musi znaleźć się galeria. Dbamy o to, żeby każdy klient mógł samodzielnie utworzyć nową galerię z fotografiami, tak aby witryna posłużyła mu przez długie lata. Panel administratora jest zatem łatwy w obsłudze, a nasi pracownicy pomagają się z nim zapoznać i są też wsparciem dla osób, które mają trudności z jego obsługą.

Przez lata współpracowaliśmy z wieloma deweloperami, dla których przygotowaliśmy witryny również z wyszukiwarkami. To spore ułatwienie w szczególności dla dużych firm, które w jednym czasie prowadzą kilka projektów. Mogą oni w ten sposób usprawnić wyszukiwanie nieruchomości dla potencjalnych klientów, co z pewnością zachęci ich do nawiązania współpracy.

Zapraszamy do przeglądania stworzonych przez nas stron internetowych:

senacka6.pl

novagalicja.pl

aquamet.com.pl

acginvest.pl

 

Wypełnij brief

Zarządzanie nieruchomościami

Każdy zarządca nieruchomości potrzebujemy strony internetowej, która będzie jego swoistą wizytówką w sieci i przedstawi pełen zakres oferowanych usług. Przygotowujemy witryny, które jasno określają, czym zajmuje się konkretna firma. Tego typu działanie podnosi wiarygodność przedsiębiorstwa, dzięki czemu wzbudza ono większe zaufanie wśród odbiorców. Dodatkowo na stronie możemy umieścić też zakładkę „Certyfikaty”, z czego chętnie korzystają nasi klienci. Dzięki temu mogą się oni pochwalić posiadanymi dokumentami i uprawnieniami, co może być kluczowe dla inwestorów.

Przygotowywane przez nas strony są nowoczesne i intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu trafiają w gust nawet najbardziej wymagających użytkowników sieci. W naszym portfolio znajdują się m.in. następujące strony:

stabile.com.pl

grennieruchomosci.pl

kgdizarzadzanie.pl

benefitcreators.com

masproperty.pl

Wypełnij brief

Ponadto mieliśmy też przyjemność stworzyć identyfikację wizualną dla firmy Stabile Nieruchomości. W tym przypadku postawiliśmy na elegancję. Strona internetowa, a także ulotki, wizytówki i papier firmowy nawiązują do siebie kolorystycznie i graficznie. Geometryczne wzory, opływowe logo oraz pięknie zdjęcia sprawiają, że całość idealnie ze sobą współgra i przyciąga uwagę.

Łatwo można zauważyć, że każda przygotowana przez nas witryna wyróżnia się indywidualnym charakterem, a przy tym dużą funkcjonalnością. Jest to możliwe, ponieważ już na etapie przygotowania projektu, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i skupiamy się na tym, aby spełnić ich wszystkie oczekiwania. To pozwala nam na zachowanie nie tylko funkcjonalności poszczególnych witryn, ale przede wszystkim na stworzenie grafiki, która przyciąga uwagę odbiorców i zachęca ich do eksplorowania strony.

Ponadto każda ze stworzonych przez nas stron internetowych jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi. To oznacza, że użytkownicy mogą je przeglądać nie tylko na tradycyjnych komputerach, ale też na smartfonach czy tabletach. Dziś zdecydowanie częściej korzysta się z tej możliwości, a więc dostosowujemy strony internetowe, aby były one łatwe w obsłudze również na urządzeniach mobilnych.

Wypełnij brief

Podobne

Jak dodać wpis na WordPress?

To dynamiczne treści tworzą Twoją stroną internetową. Wpisy WordPress są zatem bardzo istotne. Mogą pojawiać się w wielu miejscach, jednak najczęściej stanowią niezastąpiony element bloga. Jak się je dodaje? Podpowiadamy.

icon Czytaj dalej

Biblioteka multimediów w WordPress – najważniejsze informacje w pigułce

Prowadząc swoją własną stronę internetową na WordPressie, warto poznać wszystkie najważniejsze opcje i narzędzia, jakie oferuje CMS. Jednym z głównych jest biblioteka multimediów. Do czego służy i jak z niej właściwie korzystać?

icon Czytaj dalej

Komentarze w WordPress – kilka praktycznych informacji

Prowadząc swoją własną stronę internetową na WordPressie, warto poznać wszystkie najważniejsze opcje i narzędzia, jakie oferuje CMS. Jednym z głównych jest biblioteka multimediów. Do czego służy i jak z niej właściwie korzystać?

icon Czytaj dalej

Porozmawiajmy

Jeśli masz pytania lub chcesz lepiej poznać naszą ofertę – zadzwoń lub napisz. Możesz też umówić się na spotkanie z nami przy przepysznej kawie.