GA: Strony internetowe Olkusz | Strony WWW i sklepy Strony internetowe Olkusz | Strony WWW i sklepy

Kreatywna agencja reklamowa Olkusz

Prowadząc w Polsce własny biznes nie jest łatwo wyróżnić się na tle konkurencji. Szczególnie jeśli nie wiemy, jak zrobić to dobrze. Wśród wielu narzędzi, osobom bez doświadczenia trudno jest wybrać te najlepsze. Dlatego warto skorzystać z pomocy kreatywnej agencji reklamowej Olkusz.

icon

Strona internetowa Olkusz zaprojektowana od A do Z

Doskonale wiemy jak powinna wyglądać i jakie funkcje powinna pełnić profesjonalnie przygotowana strona internetowa. Chętnie zaprojektujemy jedną dla Twojej firmy. Nie będziemy działać wyłącznie w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenia. Do stworzenia najlepszej witryny, będziemy potrzebowali też Ciebie. Szczegółowo przeprowadzony wywiad pomoże nam nie tylko dobrać odpowiednie kolory i grafiki, ale także zaplanować cały układ i przygotować właściwe treści. Zwracamy uwagę na nawet najdrobniejszy detal, bo to one w ogólnym rozrachunku mają największe znaczenie. Nasi programiści i graficy poświęcają całą swoją uwagę konkretnemu projektowi, dzięki czemu nasi klienci zawsze są zadowoleni z rezultatów.

Strona internetowa Olkusz powinna być prosta i estetyczna. Dzięki temu potencjalnemu klientowi łatwo się będzie po niej poruszać. Powinien intuicyjnie odnaleźć ofertę, ceny proponowanych produktów czy usług oraz kontakt do Twojej firmy. Ważne jest też to, aby napisać kilka słów na temat swojej działalności. To nie tylko powie coś o Tobie konsumentom, ale pozwoli też na nawiązanie pierwszej relacji – bo może się okazać, że nadajecie na tych samych falach. Bardzo istotną częścią są też fotografie czy grafiki z dotychczasowych realizacji lub rzetelne przedstawienie produktów, które chcesz sprzedać. To buduje zaufanie, które później przekłada się na wpływy do kasy.

icon Strony internetowe

Sprzedajesz? Potrzeby będzie Ci sklep internetowy Olkusz

Jeśli sprzedajesz produkty lub usługi, sklep internetowy Olkusz będzie strzałem w dziesiątkę. Jest stworzenie nie jest jednak najłatwiejsze. To bardzo trudne zadanie, które wymaga posiadania ogromu wiedzy w zakresie choćby programowania. Sklep internetowy musi być bowiem nie tylko niezawodny, ale i bezpieczny! Będzie realizować wszak płatności bezgotówkowe, gromadzić dane klientów. Wprowadzane zabezpieczenia powinny więc być na jak najwyższym poziomie. Warto zwrócić uwagę też na prezentację towarów i usług, które sprzedajesz. Dobrej jakości zdjęcia i grafiki, oddające faktyczny wygląd przedmiotów sprawiają, że konsument wróci na kolejne zakupy, ponieważ będzie Ci ufać. Zbyt duża ingerencja graficzna może przysporzyć reklamacji i nadwyrężyć relacje na linii klient-sprzedawca.

Sklepy internetowe Olkusz powinny działać intuicyjnie. Oznacza to, że klient bez potrzeby zastanawiania się znajdzie Twoją ofertę, dokona zakupu, założy konto, zapłaci. Powinien też mieć łatwy dostęp do informacji na temat Twojej firmy, warunków dostawy, sposobów płatności, reklamacji. Obowiązkowe jest wyróżnienie danych kontaktowych. W naszej pracy zrealizowaliśmy setki sklepów internetowych. Chętnie zaprojektujemy także Twój.

icon Sklepy internetowe

Przedstaw się klientom – postaw na identyfikację wizualną Olkusz

Budowanie marki to proces. Kluczem jest nie tylko chwytliwa nazwa i produkt lub usługa. To zaledwie początek. Aby przyciągnąć klientów i zostać w ich głowach na dłużej, potrzeba solidnej pracy, która składa się z kilku elementów. Możemy stworzyć identyfikację wizualną Olkusz dla Twojej firmy. Przygotujemy dla Ciebie m.in. logo, wizytówki oraz ulotki.

icon Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna Olkusz

Logo Olkusz

Każda firma, która chce się rozwijać i podbijać rynek powinna posiadać indywidualnie opracowane logo Olkusz. Nasi graficy mogą przygotować taki znak dla Twojego przedsiębiorstwa. Stworzenie logo to wymagający i pracochłonny proces. Powinno być bowiem nieskomplikowane, o przemyślanych barwach, jednoznacznie kojarząc się z profilem prowadzonej przez Ciebie działalności.

Wizytówki Olkusz

Wizytówki Olkusz to jedna z form prezentacji, na którą każdy z nas świadomie lub podświadomie zwraca uwagę. Projekt powinien być prosty, estetyczny i elegancki. Same wizytówki powinny powstać na wysokiej jakości papierze.

Ulotki Olkusz

To nadal jedna z najprostszych i najtańszych form promocji. Zaprojektowanie wysokiej jakości ulotki Olkusz nie jest jednak łatwe. Powinna być prosta, ale przyciągać wzrok. Bardzo ważne jest to, aby zamieścić na niej wyłącznie najważniejsze informacje, które chcesz przekazać potencjalnemu klientowi.

Usługi marketingowe Olkusz na najwyższym poziomie

Nasza firma może przygotować dla Ciebie m.in. stronę internetową, identyfikację wizualną czy sklep w sieci, ale oferujemy także kompleksową opiekę. Oznacza to stworzenie swoistej mapy potrzeb Twojej firmy.

Usługi marketingowe Olkusz polegać będą na stworzeniu wspólnie z Tobą planu działania, ustaleniu budżetu i realizacji założeń. Nie będziesz pozostawiony bez opieki. Będziemy m.in. nadzorować działanie witryny, sklepu internetowego, wprowadzać aktualizacje i nowoczesne narzędzia. Zapewniamy także szeroko pojęte wsparcie marketingowe.

Chętnie umówimy się z Tobą na spotkanie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także omówimy warunki współpracy!

 

icon więcej

Dlaczego?

Najcenniejsze, co możemy zaoferować, to nasze ponad 14-letnie doświadczenie, wiedza i pasja. Lubimy naszą pracę, a projekty zawsze dopieszczamy i oddajemy je dopiero wtedy, gdy będziemy z nich naprawdę zadowoleni. Dlatego właśnie klienci na nas polegają i chętnie wracają po więcej. Stacjonujemy w Krakowie, ale działamy na terenie całej Polski.

679

bardzo
zadowolonych
klientów

icon

1092

efektywnie
zakończonych
projektów

icon

14

lat
doświadczenia
w branży

icon

7

najlepszych
wyspecjalizowanych
pracowników

Porozmawiajmy

Jeśli masz pytania lub chcesz lepiej poznać naszą ofertę – zadzwoń lub napisz. Możesz też umówić się na spotkanie z nami przy przepysznej kawie.