GA: Blurbody.com | Wojoweb

Blurbody.com

Świątynia relaksu i dobrego samopoczucia. Miejsce, w którym odpoczynek przybiera realną formę. Zadbaliśmy o to, aby strona kojarzyła się przyjemnie osobom, odwiedzającym. Przejrzysta forma, czyste zdjęcia i szczegółowe opisy zabiegów pozwalają oddać klimat panujący w gabinecie. To specjaliści najwyższej klasy, korzystający z wysokopółkowych kosmetyków.

Gabinet kosmetyczny BLUR Body Lounge w Krakowie

Jako firma Wojoweb swoją ofertę dedykujemy firmom z różnych branż, zapewniając najwyższej jakości, dostosowane względem ich potrzeb usługi. Jedną z nich jest tworzenie stron internetowych dla gabinetów kosmetycznych, zgodnie z wytycznymi osób zarządzających nimi, a zarazem w taki sposób, by były one maksymalnie zoptymalizowane pod kątem odwiedzających je osób. Do szerokiego grona firm, które zdecydowały się zaufać właśnie nam, powierzając zadanie polegające na wykonaniu atrakcyjnej wizualnie i funkcjonalnej witryny internetowej, należy m.in. BLUR Body Lounge. W Krakowie gabinet kosmetyczny naszego Partnera stał się dzięki działalności Wojoweb jeszcze bardziej popularny, generując jeszcze większe zyski niż dotychczas.


Tworzenie strony internetowej – cele, które mieliśmy za zadanie spełnić

Na samym początku naszej współpracy z BLUR Body Lounge zostały przed nami postawione jasno określone cele, do realizacji których postanowiliśmy natychmiast przystąpić. Tworzenie stron internetowych dla firm z branży beauty ma najczęściej na celu stworzenie miejsca w sieci, w którym mogłyby one przedstawić każdą z oferowanych przez siebie usług, a jednocześnie zachęcić do rezerwacji terminu skorzystania z nich za pomocą kilku kliknięć myszki. W tym przypadku było dokładnie bardzo podobnie – właścicielom krakowskiego gabinetu kosmetycznego zależało na tym, by odwiedzający jego witrynę potencjalni Klienci obu płci mieli szansę w wygodny dla siebie sposób poznać pełny zakres usług BLUR Body Lounge i dowiedzieć się m.in. tego, jakich efektów mogą oczekiwać w wyniku poddania się poszczególnym zabiegom, ile kosztuje możliwość skorzystania z nich czy z zastosowaniem jakiego rodzaju sprzętu są przeprowadzane. Strona z branży kosmetycznej, jakiej otrzymania spodziewał się nasz Partner, miała również pozwolić jej użytkownikom zyskać wiedzę na temat filozofii wyznawanej przez zespół tworzący BLUR Body Lounge, jak wygląda typowa wizyta w gabinecie i w jaki sposób należy się do niej przygotować.

Optymalizacja witryny pod kątem oczekiwań naszego Partnera i jego potencjalnych Klientów

Szereg podjętych przez nas działań pozwolił nam osiągnąć każdy z wymienionych wyżej celów, oczekiwanych przez współpracującą z nami firmę z branży kosmetycznej w Krakowie. Stworzona przez nas strona internetowa charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością Wypełniona została przydatną, wysokiej jakości treścią, podzieloną na kilka kategorii po to, aby każda osoba odwiedzająca witrynę BLUR Body Lounge mogła szybko znaleźć potrzebne jej w danym momencie informacje. Warto przy tym dodać, że każdy z tekstów, pisanych przez profesjonalnych, doświadczonych copywriterów, został dodatkowo skonstruowany w taki sposób, by był w możliwie najwyższym stopniu przyjazny dla internetowych wyszukiwarek. Przy tworzeniu i optymalizacji stron internetowych dla gabinetów kosmetycznych (i nie tylko) jest to bardzo istotne, ponieważ  wpływa pozytywnie na ich pozycję, jeśli chodzi o wyniki po wpisaniu w wyszukiwarce poszczególnych fraz. W przypadku Wojoweb jest to jednak zawsze zasługa nie tylko twórców treści, ale też innych specjalistów, w tym pozycjonerów, którzy tworzą naszą firmę.


Idealne miejsce w Krakowie do zaznania pełnego relaksu – gabinet BLUR Body Lounge

Pracując na sukces BLUR Body Lounge, zadbaliśmy o każdy szczegół. Dlatego na stronie gabinetu znaleźć można – poza fachową treścią – również efektowne fotografie, niezbędne dane kontaktowe, mapę Krakowa z zaznaczoną lokalizacją firmy czy podstronę umożliwiającą dokonanie zakupu voucherów idealnych na prezent dla osób potrzebujących pobytu w miejscu zapewniających relaks, wyciszenie i pielęgnację ciała na najwyższym poziomie. Szata graficzna witryny nie jest natomiast przypadkowa – jej kolorystyka oraz wielkość i rodzaj czcionki gwarantują bowiem korzystanie ze strony internetowej, którą stworzyliśmy, tak samo komfortowo zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku.  Z kolei łatwe do znalezienia na niej odnośniki do profili BLUR Body Lounge w social mediach zachęcają użytkowników do zapoznania się także z nimi w celu pozostawania zawsze na bieżącą z działalnością firmy.


Porozmawiajmy

Jeśli masz pytania lub chcesz lepiej poznać naszą ofertę – zadzwoń lub napisz. Możesz też umówić się na spotkanie z nami przy przepysznej kawie.