Wojoweb.pl - logo
English
Projektowanie Kraków +48 508 55 05 22

O firmie

Mówią, że tworzymy niepowtarzalne strony internetowe

Kraków, Wawel

Prawdopodobnie mamy przewagę nad innymi – zajmujemy się w pracy tym, co naprawdę lubimy. Kiedy powierzysz nam pracę nad swoim projektem, skończymy wtedy, kiedy sami będziemy z niego naprawdę zadowoleni. Niezależnie od tego czy chodzi Ci o stworzenie nowej wizualizacji firmy w Internecie, modernizacji istniejącego serwisu, stworzeniu dedykowanej aplikacji czy poprawieniu widoczności twojej firmy w sieci, istotne, że będzie to dla nas przyjemność płynąca z pasji do tworzenia. Dajemy Ci też gwarancję, że nasze strony są przyjazne dla internetu i urządzeń mobilnych.

Prowadzimy projekty dla firm z całej Polski i klientów zagranicznych. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Jeśli chcesz się z nami spotkać i porozmawiać o swoim projekcie przy dobrej kawie - będzie nam bardzo miło.

Zobacz, co do tej pory zrobiliśmy (nasze realizacje) i co jeszcze możemy zrobić (nasza oferta).

Referencje

Współpraca z firmą Wojoweb układała się od samego początku bardzo dobrze. Wszystkie elementy strony internetowej zostały wykonane wg moich założeń. Co ważne zostały mi również zaproponowane inne rozwiązanie znacznie usprawniające działanie strony. Po opłaceniu faktury również mogłem liczyć na natychmiastową pomoc, co jest nieczęsta praktyką wśród firm z branży z którymi się spotkałem.
Krzysztof Jóźwiak, Especjalista.com

Dziękuję Państwu za błyskawiczne i i profesjonalne wykonnie skomplikowanej strony jaką jest autokary-wynajeminfo.pl Tym bardziej, że w innych firmach podawali odległe terminy. Bardzo spodobała mi się również fachowe i "normalne" traktowanie klienta, dla którego tworzenie stron to "czarna magia". Z czystym sumieniem mogę Was polecić.
Przemek Borowski, FDS Czajka

Konkretnie, solidnie i w miłej atmosferze - tak właśnie współpracuje się z Wojoweb. Spotkania przy gorącej czekoladzie w centrum Krakowa oraz świetny kontakt mailowy i telefoniczny sprawiły, że współpraca okazała się nie tylko owocna ale także przyjemna i bezstresowa.
Jan Putniorz, Antidotebikes

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Firma pracuje solidnie i terminowo, uwzględniając na bieżąco wszelkie sugestie klienta. "
Tomasz Nowicki, EkoPlast

"Zlecając napisanie nowej strony Wojoweb.pl chciałem, żeby moja stała się konkurencyjna dla branżowych przedsiębiorców. Udało się, moja strona jest teraz łatwo dostępna dla kontrahentów z kraju i zagranicy."
Piotr Serwin, Schaffner