Wojoweb.pl - logo
English
Projektowanie Kraków +48 508 55 05 22

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie
Porozmawiajmy o szczegółach

Pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to działania, które prowadzą do osiągnięcia przez twoją stronę wysokiej pozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Zastanów się przez chwilę: ile stron wyszukiwarki przeglądasz, szukając informacji w Internecie? Zazwyczaj jedną, prawda? Naszym zadaniem jest zadbać o to, żeby twoja strona była łatwa do odnalezienia po wpisaniu w wyszukiwarkę fraz, na które chcesz się pozycjonować.

Czy wiesz, że mamy dobre wyniki w pozycjonowaniu?

Bazujemy na doświadczeniu naszego zespołu. Pozycjonowaniem zajmujemy się już ponad 10 lat. Znamy mechanizmy branży i posiadamy wiedzę specjalistów od programowania, marketingu internetowego, copywritingu. Zdajemy sobie sprawę, że nasze wyniki będą przekładać się na twój zysk, dlatego chcemy dokładnie poznać twoje oczekiwania i potrzeby. Doradzimy Ci też, co zrobić żeby efekty były jak najlepsze – poznamy twoją branżę, określimy klientów, konkurentów i stworzymy przejrzystą strategię działania.
Współpracujemy na stałe z firmami jak i z prywatnymi właścicielami stron.

Efekt, czyli to czego oczekujesz

Skuteczność pozycjonowania określamy przez obecność witryny w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania po wpisaniu pozycjonowanej przez nas frazy. Rezultaty nie są natychmiastowe, ale to dobrze – chcemy żebyś był wysoko dzięki długofalowym działaniom i przemyślanej strategii. Ważna też jest ilość pozycjonowanych przez nas fraz. Każdy ma swój własny sposób na dotarcie do potrzebnych mu informacji, większa ilość fraz to większe prawdopodobieństwo na dotarcie do twojej grupy odbiorców. Oprócz twoich propozycji pozycjonowanych fraz, doradzimy Ci, co jeszcze wybrać, żeby osiągnąć najlepsze efekty.

Pozycjonowanie jest dla każdego

Koszt pozycjonowania zależy od pracy, jaką trzeba wykonać, żeby twoja witryna mogła być wyżej od stron o podobnej tematyce. Zależy to od popularności frazy oraz obecnej pozycji strony zajmowanej w wyszukiwarce Google. Za każdym razem sprawdzamy te oraz inne czynniki i każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Dążymy do tego, aby najpierw dokładnie dowiedzieć się czego, oczekujesz i jakie są twoje możliwości. Wycena zawsze jest bezpłatna, dzięki czemu będziesz mógł dokładnie przemyśleć naszą propozycję .

Forma rozliczenia

Rozliczamy się tylko za uzyskane przez nas efekty. Opłacasz wyłącznie uzyskane pozycje twojej strony w pierwszej dziesiątce Google. Przykładowo: gdy wycena frazy wynosi 100 zł miesięcznie, po przeliczeniu na jeden dzień wyniesie to około 3,30 zł (100 zł podzielone przez średnią liczbę dni w miesiącu). Na podstawie statystyk dostępnych online, sporządzamy raport pozycji strony; jeśli przykładowo strona na daną frazę była dostępna przez 10 dni w TOP10 Google, to pobierzemy 33 zł opłaty.

Linki sponsorowane AdWords, idealne dopełnienie pozycjonowania

Zanim strona internetowa trafi na odpowiednią pozycję w wyszukiwarce, proponujemy Ci kampanię linków sponsorowanych AdWords. Efekty będą widoczne praktycznie od początku współpracy. Przygotujemy dla Ciebie kampanię opartą o odpowiednie słowa kluczowe i stworzymy sugestywne teksty reklamowe. Linki sponsorowane wyświetlane będą jako pierwsze po wpisaniu odpowiedniej frazy, będą się również pojawiać po prawej stronie wyników wyszukiwania. Dodatkowo ograniczymy kampanię tylko do lokalizacji, w których faktycznie działasz i godzin, w których potencjalni klienci najczęściej się z Tobą kontaktują.

Chcesz wiedzieć, w których branżach do tej pory działaliśmy?

Sprawdź czy twoja firma należy do jednej z nich:

 • turystyka
 • wystrój i aranżacja wnętrz
 • budownictwo
 • zdrowie i uroda
 • moda
 • śluby
 • marketing i reklama
 • restauracje
 • edukacja
 • informatyka
 • jubilerstwo
 • gastronomia
 • usługi prawnicze
 • i inne