Wojoweb.pl - logo
English
Projektowanie Kraków +48 508 55 05 22

Oferta

Strony internetowe Sklepy internetowe Aplikacje internetowe Pozycjonowanie

Kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy

Oferujemy: tworzenie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, projektowanie systemów CMS, kompleksowe rozwiązania internetowe dla Twojej firmy. Zaprojektujemy, zmodernizujemy, rozbudujemy Twój serwis www. Przeprowadzimy kampanię reklamową, doradzimy, zaproponujemy najlepsze rozwiązania oparte na zaawansowanych, najnowszych technologiach.

Strony i sklepy internetowe

Strony internetowe to najłatwiejszy, najtańszy i bardzo efektywny sposób kontaktu z klientem. Strona www to jeden ze sposobów, który skutecznie wykorzystany bardzo ułatwia tworzenie wizerunku solidnej marki. Ułatwia on także reklamę pozwalając oszczędzić koszty i poszerzyć zasięg działania firmy. Staramy się, aby nasze projekty stron internetowych były przejrzyste, czytelne, intuicyjne w nawigacji.

Nasza oferta dotyczy tworzenia systemów zarządzania treścią (CMS) oraz sklepów internetowych. CMS pozwala na administrację własnej strony za pomocą łatwego panelu bez konieczności znajomości zaawansowanych technologii. Nasze sklepy internetowe tworzone są według indywidualnych wymagań klienta.

Oferujemy naszym klientom:

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie to kompleksowa usługa, której zadaniem jest zwiększenie ruchu na stronie klienta z wyszukiwarek internetowych. Każdy odwiedzający serwis internetowy to potencjalny przyszły Klient, Kontrahent czy Współpracownik. Nakłady finansowe poczynione na pozycjonowanie serwisu internetowego Firmy zwracają się w postaci wymiernych korzyści.

Pozycjonowanie stron jest techniką pozwalającą na prawie dowolne zmiany w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to działania zmierzające do wypromowania danego serwisu internetowego na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych wyrażeń kluczowych. Zapoznaj się z naszą ofertą na pozycjonowanie.

Rozwiązania biznesowe

Informatyka powinna służyć jako narzędzie wspierające realne procesy biznesowe zachodzące w firmach. Proponujemy rozwiązania bazodanowe, które usprawniają codzienną pracę. Oferowane przez nas aplikacje bazowanowe przygotowywane są indywidualnie w przypadku każdego zlecenia.

Specjalizujemy się w przygotowaniu zaawansowanych systemów sprzedaży internetowej różnego rodzaju towarów i usług. Dzięki optymalizacji budowy, oferowane przez nas systemy pozwalają na znaczne obniżenie kosztów pozyskania pojedynczego klienta w dłuższej perspektywie czasu. Internetowe systemy rezerwacji ułatwiają codzienną pracę umożliwiając rezerwację miejsc z dowolnego punktu w którym mamy dostęp do internetu. Systemy rezerwacji internetowej działają w czasie rzeczywistym, dzięki temu unikamy problemów z podwójnymi rezerwacjami.

Aplikacje internetowe

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy nowoczesne rozwiązania. Aplikacje internetowe pozwolą zautomatyzować niektóre czynności, skrócić je w czasie i zminimalizować ryzyko popełnienia błędu. Dzięki możliwości wielopoziomowej edycji danych, doskonale sprawdzą się nie tylko przy drobnych pracach bieżących, ale też skomplikowanych projektach angażujących znaczną liczbę osób. Zapraszamy do naszego serwisu poświęconemu aplikacjom internetowym dla firm.

Aplikacje mobilne

Wiemy, że nasi Klienci często potrzebują praktycznie nieograniczonego dostępu do niektórych danych – niezależnie od pory dnia i miejsca w którym się znajdują. Dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o aplikacje mobilne. Ten typ oprogramowania można łatwo zintegrować z innymi narzędziami ułatwiającymi zarządzanie firmą i niemal nieprzerwane monitorowanie jej najważniejszych parametrów. Polecamy zapoznać się z naszą ofertą na aplikacje mobilne.
Metamorfozy - zobacz jak unowocześnialiśmy strony www

Cichezamykanie.com.pl

Muster.pl

Schaffner.pl