Wojoweb.pl - logo
English
Projektowanie Kraków +48 508 55 05 22

Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe
Porozmawiajmy o szczegółach

Aplikacje internetowe i mobilne - rozwiązania dedykowane dla Twojej firmy

Wspieraj procesy organizacji w swojej firmie dzięki dedykowanym rozwiązaniom informatycznym. Proponujemy Ci rozwiązania ułatwiające dostęp do bazy danych i korzystanie z niej. Dzięki temu usprawnisz sprzedaż i kontakty z klientami. Za każdym razem będzie to aplikacja przygotowana specjalnie dla Ciebie.
Specjalizujemy się w zaawansowanych systemach sprzedaży internetowej towarów i usług. Dzięki optymalnej budowie tworzone przez nas systemy obniżają koszty pozyskania pojedynczego klienta. Projektujemy internetowe systemy umożliwiające rezerwację miejsc z dowolnego punktu, w którym mamy dostęp do Internetu. Systemy działają w czasie rzeczywistym, dzięki czemu unikamy problemów z podwójnymi rezerwacjami czy sprzedażą niedostępnych towarów.

Aplikacje internetowe

Nowoczesne rozwiązania wspomagające pracę zespołów. Aplikacje internetowe pozwolą zautomatyzować niektóre czynności, przyśpieszyć je i zminimalizować ryzyko popełnienia błędu. Dzięki możliwości wielopoziomowej edycji danych, doskonale nadają się do drobnych pracach bieżących i skomplikowanych projektów angażujących znaczną liczbę osób. Dowiedz się, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym serwisie poświęconym aplikacjom internetowym dla firm.

Aplikacje mobilne

Wiemy, że nasi Klienci często potrzebują praktycznie nieograniczonego dostępu do niektórych danych – niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym się znajdują. Dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o aplikacje mobilne. Ten typ oprogramowania można łatwo zintegrować z innymi narzędziami ułatwiającymi zarządzanie firmą i monitorowanie danych których nieprzerwanie potrzebujesz. Zapoznaj się z naszą ofertą na aplikacje mobilne.


Przykłady wybranych realizacji aplikacji internetowych

Platforma korepetycyjna Vade-mecum

Platforma korepetycyjna Vade-mecum

Na zamówienie firmy Vade-mecum z Krakowa stworzyliśmy platformę korepetycyjną dla uczniów i nauczycieli.

Royal Canin - strona konkursowa

Royal Canin - strona konkursowa

Strona konkursowa utworzona dla producenta karmy Royal Canin. Projekt oparto na frameworku Zend.

Zarządzanie zleceniami Ekoplast

Zarządzanie zleceniami Ekoplast

"Zarządzanie zleceniami/wycenami" wykonano dla krakowskiego producenta okien Ekoplast. Aplikacja wspomaga zarządzanie zleceniami oraz wycenami.

System dystrybucji kodów

System dystrybucji kodów

Aplikację "System Dystrybucji Kodów" wykonano dla firmy Lorenz Bahlsen Snack-World. Aplikacja skierowana dla współpracujących hurtowni oraz sklepów.

Panel Klienta PlanowanieProdukcji

Panel Klienta PlanowanieProdukcji

PK Planowanie Produkcji służy do komunikacji oraz udzielania wsparcia klientom, którzy nabyli oprogramowanie firmy Stigo.

Cenkowo.pl

Cenkowo.pl

Cenkowo to porównywarka cen produktów dla dzieci. Wykonano silnik aplikacji w oparciu o framework Kohana.